بانک اطلاعات و موتور جستجوی اصناف، مشاغل، کسب و کارها و فروشگاههای تهران

 

سامانه افزودن لینک تلگرام، اینستاگرام و یا وب سایت به اطلاعات مشاغل

مدیران محترم مشاغل، اصناف و فروشگاه های تهران؛
در وب سایت لیسته تمامی اطلاعات کسب و کار شما نظیر شرح کالاها و خدمات، آدرس و شماره تلفن های ثابت و همراه بطور کاملاً رایگان در معرض دید مخاطبان و مشتریان شما قرار می گیرد. وب سایت لیسته فقط برای برقرار کردن لینک مستقیم به صفحات اینترنتی آبونمان سالانه مختصری در نظر گرفته است. البته برقراری این لینک ها کاملاً اختیاری می باشد، ولی واضح است که انتقال مستقیم مخاطبان و مشتریان احتمالی به صفحات اینترنتی یک واحد صنفی تاثیر بسزایی در بازاریابی و افزایش فروش آن واحد خواهد داشت. لذا ما بر آن شدیم که در سه مورد زیر امکان برقراری لینک مستقیم را در اختیار واحدهای صنفی شهر تهران قرار دهیم:

  • لینک به صفحه اینستاگرام،
  • لینک به کانال تلگرام،
  • لینک به وب سایت.

برقراری لینک مستقیم به صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و یا وب سایت شما به سه طریق زیر به رونق کسب و کار شما می افزاید:

  • اول اینکه مشتریان و مخاطبان شما بطور مستقیم با استفاده از این لینک ها به صفحات اینترنتی شما هدایت می شوند و در این صفحات خواهند توانست بطور مشروح و مفصل با کالاها و یا خدمات شما آشنا شوند.
  • دوم اینکه برقراری هر لینک باعث تکمیل شدن هر چه بیشتر اطلاعات تماس واحد صنفی شما می گردد. و در نتیجه در مکانی بالاتر از بقیه مشاغل در معرض مشاهده کاربران لیسته قرار خواهد گرفت. برای توضیح این مطلب توجه داشته باشید که ترتیب نمایش اطلاعات هر واحد صنفی در لیست های وب سایت لیسته بر اساس کاملتر بودن اطلاعات تماس می باشد. هر شماره تلفن، یا شماره همراه، یا ایمیل و یا فکس یک امتیاز محسوب می گردد. ولی هر لینک 10 امتیاز محسوب می گردد. بنابراین امتیاز کامل بودن اطلاعات تماس شما با برقراری لینک های مذکور بطور قابل توجهی افزایش پیدا می کند.
  • سوم اینکه با برقراری حداقل یک لینک، به عنوان هدیه، شماره همراه واتساپ شما بصورت لینک در خواهد آمد و مخاطبان شما به راحتی با کلیک روی شماره واتساپ به اپلیکیشن واتساپ برای ارسال پیام به شما منتقل خواهند شد.

نمونه لینک های فوق الذکر در تصویر زیر دیده می شوند:

نمونه لینک به صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و وب سایت

برای برقراری این لینک ها شما می توانید درخواست خود را از طریق صفحه ارتباط با وب سایت لیسته برای ما ارسال فرمائید:

لینک مستقیم به صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و وب سایت مشاغل، اصناف، کسب و کارها و فروشگاه های تهران