بانک اطلاعات و موتور جستجوی اصناف، مشاغل، کسب و کارها و فروشگاههای تهران

 

سامانه افزودن لینک تلگرام، اینستاگرام و یا وب سایت به اطلاعات مشاغل

مدیران محترم مشاغل، اصناف و فروشگاه های تهران؛
در وب سایت لیسته تمامی اطلاعات کسب و کار شما نظیر شرح کالاها و خدمات، آدرس و شماره تلفن های ثابت و همراه بطور کاملاً رایگان در معرض دید مخاطبان و مشتریان شما قرار می گیرد. وب سایت لیسته فقط برای برقرار کردن لینک مستقیم به صفحات اینترنتی آبونمان سالانه مختصری در نظر گرفته است. البته برقراری این لینک ها کاملاً اختیاری می باشد، ولی واضح است که انتقال مستقیم مخاطبان و مشتریان احتمالی به صفحات اینترنتی یک واحد صنفی تاثیر بسزایی در بازاریابی و افزایش فروش آن واحد خواهد داشت. لذا ما بر آن شدیم که در سه مورد زیر امکان برقراری لینک مستقیم را در اختیار واحدهای صنفی شهر تهران قرار دهیم:

  • لینک به صفحه اینستاگرام،
  • لینک به کانال تلگرام،
  • لینک به وب سایت.

برای برقراری این لینک ها شما می توانید با شماره تلفن همراه 09211786421 (ترجیحاً از طریق پیامک یا واتساپ) تماس حاصل فرمائید.

برقراری لینک به این ترتیب است که ابتدا ما لینک های مورد نظر شما را برقرار کرده و سپس شما آنها را در وب سایت لیسته مشاهده و تست میکنید. در صورت رضایت آبونمان را پرداخت می نمائید و لینک های مورد نظر برای یکسال تمدید می شوند. در صورت  عدم رضایت شما و عدم پرداخت آبونمان لینک های شما بعد از یکروز بطور اتوماتیک منقضی می شوند. آبونمان سالانه این لینک ها بشرح زیر است:

  • فقط یک لینک 30 هزار تومان،
  • دو لینک 55 هزار تومان،
  • هر سه لینک 75 هزارتومان.

شماره تماس 09211786421 صرفاً جهت تماس صاحبان مشاغل و فروشگاه ها با وب سایت لیسته می باشد. لذا کاربران محترم بجای تماس با فروشگاه ها با این شماره تماس حاصل نفرمایند.