بانک اطلاعات و موتور جستجوی اصناف، مشاغل، کسب و کارها و فروشگاههای تهران

 

سامانه اصلاح و تکمیل اطلاعات مشاغل تهران

مدیر محترم، برای اصلاح و تکمیل اطلاعات کسب و کار خود، لطفاً از طریق واتساپ یا پیامک به شماره 09211786421 با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس 09211786421 صرفاً جهت تماس صاحبان مشاغل و فروشگاه ها با وب سایت لیسته می باشد. لذا کاربران محترم بجای تماس با فروشگاه ها با این شماره تماس حاصل نفرمایند.

نکاتی مهم در مورد اصلاح و تکمیل اطلاعات

  • لطفاً در پیام خود به شماره تلفن ثابت ثبت شده در اطلاعات تماس واحد صنفی خود اشاره کنید.
  • داشتن یک شماره تلفن ثابت و یک آدرس دقیق لازمه ثبت هر واحد صنفی در وب سایت لیسته می باشد. لذا شما نمی توانید خواستار حذف این دو باشید.
  • در بخش شرح کالاها و یا خدمات واحد صنفی، شما می توانید حدود 60-70 کلمه توضیحات در مورد فعالیت شغلی و کسب و کار خود ارائه دهید. مجدانه توصیه می کنیم که تا حد امکان از این فرصت استفاده نموده و با استفاده از کلمات کلیدی پرکاربرد فعالیت کاری، خدمات و یا کالاهای خود را شرح دهید. بدیهیست هرچه کلمات کلیدی بیشتری بکار ببرید، کاربران و مخاطبان اینترنتی شما بهتر می توانند واحد صنفی شما را به کمک موتور جستجوی وب سایت لیسته و یا موتور جستجوی گوگل بیابند.
  • هر چه تعداد بیشتری شماره تلفن، شماره همراه، شماره فکس، ایمیل و اطلاعات تماس دیگر ارائه کنید، مورد شما در لیست ها بالاتر نمایش داده خواهد شد. لذا بهتر است در حد امکان بیشترین اطلاعات تماس را در اختیار مخاطبان قرار دهید.
  • بدیهیست ارائه لینک به وب سایت، یا صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام روش مناسبی است که مشتریان و مخاطبان خود را به صفحات شخصی خودتان راهنمایی کنید. برای این منظور تمهیدات ویژه ای برای برقرار کردن لینک های مذکور اندیشیده ایم. برای اطلاع از نحوه برقراری این لینک ها، لطفاً از طریق واتساپ یا پیامک به شماره 09211786421 با ما در ارتباط باشید.