بانک اطلاعات و موتور جستجوی اصناف، مشاغل، کسب و کارها و فروشگاههای تهران

 

معرفی اجمالی وب سایت لیسته

وب سایت لیسته در زمینه ارائه لیست های دسته بندی شده مشاغل تهران به تفکیک گروه های شغلی مختلف و مناطق 22 گانه شهرداری تهران فعالیت دارد. بدین ترتیب که برای هر گروه شغلی در هر منطقه یک لیست مجزا تعبیه گردیده است که در آنها مخاطبان تهرانی می توانند به آسانی مشاغل، اصناف، فروشگاه ها و کسب و کار های مورد نظر خود را بیابند. همچنین لیست های متعدی هم برای کسبه و مشاغل فعال در مراکز خرید و مجتمع های تجاری اداری تدارک دیده شده اند. علاوه بر این لیست ها، بانک اطلاعات مشاغل لیسته مجهز به دو موتور جستجوی دقیق و قدرتمند است که کاربر را در کمترین زمان به واحد های صنفی مورد علاقه اش راهنمایی می نمایند.

صاحبان مشاغل، فروشگاه ها، کسب و کارها و اصناف تهران می توانند اطلاعات تماس خود را بطور رایگان در وب سایت لیسته ثبت نمایند تا در معرض دید مشتریان کالاها و خدمات آن ها قرار بگیرد. برای این منظور کافیست به صفحه ثبت اولیه مشاغل رفته و فرم ثبت نام اولیه مشاغل را پر نمائید.

چنانچه کسب و کار شما دارای کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و یا وب سایت می باشد، علاوه بر خدمات رایگان فوق الذکر، شما می توانید برای کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و وب سایت خود تقاضای لینک نمائید. لینک مذکور همراه اطلاعات تماستان در اختیار مراجعان و مشتریان شما قرار می گیرد، تا با یک کلیک به کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و یا وب سایت شما منتقل شوند. برای این لینک ها آبونمان سالیانه مختصری در نظر گرفته شده است، که بعد از برقراری لینک های مذکور فاکتور آن برایتان ارسال می گردد. شما می توانید شرح تعرفه های افزودن لینک را در صفحه افزودن لینک مشاهده نمائید.

یکی دیگر از خدمات وب سایت لیسته انتشار بنرهای تبلیغاتی می باشد که اطلاعات تفصیلی آن در صفحه تبلیغات بنری در وب سایت لیسته آمده است.

چنانچه نیاز به راهنمائی بیشتر داشتید، به صفحه راهنمای وب سایت لیسته مراجعه فرمائید و برای ارتباط با ما لطفاً از طریق صفحه ارتباط با ما پیام خود را برای ما ارسال نمائید و یا از طریق پیامک و یا واتساپ به شماره همراه 09211786421 برای ما پیام بفرستید.