بانک اطلاعات و موتور جستجوی اصناف، مشاغل، کسب و کارها و فروشگاههای تهران

 

چگونگی اجاره و انتشار پوستر تبلیغاتی در وب سایت لیسته

خدمات تبلیغاتی وب سایت لیسته به دو دسته تقسیم می گردد: دسته اول تبلیغات بنری می باشد که شرح آن بطور مفصل در صفحه انتشار بنر تبلیغاتی در وب سایت لیسته آمده است. دسته دوم انتشار پوسترهای تبلیغاتی می باشد، که در این صفحه به نحوه اجاره و انتشار پوسترهای تبلیغاتی در وب سایت لیسته می پردازیم. ابتدا محل نمایش این پوسترهای تبلیغاتی را توضیح می دهیم و سپس تعداد و نحوه تکرار نمایش آنها را شرح خواهیم داد. نهایتاً اندازه این پوسترها و هزینه اجاره آن ها توضیح داده خواهد شد.

محل پوسترهای تبلیغاتی وب سایت لیسته

جایگاه پوسترهای تبلیغاتی وب سایت لیسته در ذیل اطلاعات تماس مشاغل و فروشگاه های لیسته شده در وب سایت لیسته می باشد. برای توضیح این مطلب توجه داشته باشید که وب سایت لیسته برای جلوگیری از ربات هایی که شماره تلفن های مشاغل را بطور فله ای و یکجا از صفحات اینترنتی کپی کرده و برای ارسال پیامک های انبوه از آن ها بهره می جویند، ناچار شده است که اطلاعات تماس مشاغل و فروشگاه ها را پنهان نماید. این موضوع در تصویر زیر نمایش داده شده است:

نحوه نمایش اولیه اطلاعات کسب و کارها و مشاغل در وب سایت لیسته

لذا در هرصفحه لیست مشاغل اطلاعات تماس مشاغل در ابتدا مخفی می باشد و در زیر نام مدیر کسب و کار تنها یک دکمه "اطلاعات تماس" دیده می شود. بعد از کلیک روی این دکمه کادر اطلاعات تماس باز شده و اطلاعات تماس واحد صنفی مربوطه بصورت تصویر زیر به نمایش در می آید:

نحوه نمایش اطلاعات تماس کسب و کارها و مشاغل در وب سایت لیسته پس از کلیک روی دکمه اطلاعات تماس

محل پوسترهای تبلیغاتی وب سایت لیسته پس از اطلاعات تماس بین دو کادر سبز رنگ می باشد، بصورتی که در تصویر زیر نمایش داده شده است:

محل نمایش پوسترهای تبلیغاتی وب سایت لیسته

تعداد و نحوه تکرار نمایش پوسترهای تبلیغاتی

تعداد این پوسترهای تبلیغاتی دوازده عدد می باشد و هر بار که اطلاعات تماس یک واحد صنفی دیده می شود، یکی از این پوسترها بطور تصادفی انتخاب شده و به نمایش در می آید. بدین ترتیب احتمال بنمایش در آمدن هر یک از این پوسترهای تبلیغاتی یکسان است.

اندازه پوسترهای تبلیغاتی

پوسترهای تبلیغاتی وب سایت لیسته به شکل مربع با اضلاع 1000 در 1000 پیکسل می باشند. البته این پوسترها هنگام نمایش متناسب با دستگاه مورد استفاده سایزشان تنظیم می گردد. برای مثال در موبایل سایز کوچکتری خواهند داشت و در صفحه کامپیوتر در سایز بسیار بزرگتری دیده خواهند شد. با توجه به کادر بندی صفحات، پهنای این پوسترها ثابت می باشد. ولی برای ارتفاع پوسترها تا %50 انعطاف پذیری در نظر گرفته شده است و متناسب با افزایش ارتفاع پوستر هزینه اجاره آن نیز افزایش خواهد یافت. برای مثال یک پوستر با ارتفاع 1200 پیکسل 20% اجاره بیشتری نسبت به پوسترهای استاندارد خواهند داشت.

هزینه اجاره پوسترهای تبلیغاتی

اجاره پوسترهای تبلیغاتی در وب سایت لیسته بصورت ماهانه می باشد و نرخ آن نیز بر اساس تعداد بازدیدهای وب سایت لیسته تعیین می گردد. قیمت گذاری این پوسترها بشکلی خواهد بود که با توجه به تعداد تخمینی بازدیدها از نرخ انتشار و توزیع تراکت رنگی بصورت فیزیکی برای صاحب تبلیغ ارزانتر تمام شود. بدین ترتیب علاوه بر تمام مزایای تبلیغات تراکتی، پوسترهای تبلیغاتی لیسته مزیت اضافی ارائه لینک اینترنتی را هم در اختیار صاحبان کسب و کارها قرار می دهند. نکته قابل توجه در رابطه با قیمت گذاری پوسترهای تبلیغاتی لیسته اینست که با داشتن این مزیت اضافی هزینه تبلیغاتی کمتری به صاحبان تبلیغ تحمیل می گردد. برای اطلاع از نرخ اجاره و همچنین سفارش پوستر تبلیغاتی درخواست خود را از طریق صفحه ارتباط با وب سایت لیسته برای ما ارسال فرمائید:


چند نکته مهم در مورد اجاره پوسترهای تبلیغاتی در وب سایت لیسته

همانند ثبت نام در وب سایت لیسته، یکی از شروط انتشار پوستر تبلیغاتی در وب سایت لیسته داشتن آدرس دقیق و شماره تلفن ثابت می باشد.

برای حفظ شان و جایگاه فن آورانه وب سایت لیسته، ما این حق را برای خود محفوظ می دانیم که در پذیرش پوستر تبلیغاتی بصورت سلیقه ای تصمیم گیری نمائیم.

از آنجائیکه تصاویر متحرک باعث تشتت خاطر کاربران و مراجعان وب سایت لیسته می گردد و نهایتاً جایگاه وب سایت لیسته را پائین می آورد، از پذیرش تصاویر متحرک معذوریم. لذا تنها فرمت مورد قبول برای تصاویر فایل jpg می باشد.

طراحی پوستر تبلیغاتی به عهده متقاضی اجاره پوستر است. در موارد خاص طراحی و اجرای پوستر تبلیغاتی (در ازای اخذ اجرت طراحی) توسط وب سایت لیسته پذیرفته می شود.

تمامی قوانین و مقررات وب سایت لیسته بشرحی که در صفحه قوانین وب سایت لیسته آمده اند در مورد انتشار پوسترهای تبلیغاتی نیز برقرار هستند. لذا از متقاضیان درخواست می گردد قبل از انتشار پوستر تبلیغاتی در وب سایت لیسته این مقررات را مطالعه نموده و رعایت فرمایند.

برای انتشار پوستر تبلیغاتی در موضوعاتی که نیاز به مجوز مراجع زیربط دارند، نظیر موضوعات پزشکی و دارویی، واحد صنفی اجاره کننده پوستر موظف است نسبت به اخذ مجوز و گنجاندن تصویر و یا شماره مجوز در پوستر تبلیغاتی اقدام نماید.