بانک اطلاعات و موتور جستجوی اصناف، مشاغل، کسب و کارها و فروشگاههای تهران

 

چگونگی اجاره و انتشار بنر تبلیغاتی در وب سایت لیسته

در این بخش ویژگی های بنرهای تبلیغاتی در ستون اصلی و ستون جانبی وب سایت لیسته و همچنین محل و نحوه نمایش این بنرهای تبلیغاتی در کامپیوتر و موبایل را توضیح می دهیم. پس از آن چند نکته مهم در مورد اجاره بنرهای تبلیغاتی در وب سایت لیسته را شرح می دهیم.

بنر تبلیغاتی در ستون اصلی

در ستون اصلی در خلال لیست های مشاغل تعداد بیست عدد بنر تبلیغاتی با اندازه 1000×250 پیکسل تعبیه شده است. ترتیب این بنرها بطور دوری-تصادفی تعیین می شود. به این ترتیب که هر گاه یک صفحه لیست مشاغل توسط کاربر دیده می شود، یک عدد بطور تصادفی بین 1 و 20 انتخاب می گردد. فرض کنید این عدد 5 باشد. در اینصورت بنر پنجم در بالاترین جایگاه نمایش داده می شود و بعد از آن بنرهای ششم تا بیستم نمایش داده می شوند و سپس بنر اول تا چهارم نمایش داده می شوند. و این پروسه برای هر لیست مشاغل در هر بازدید تکرار می گردد. بدین ترتیب تمام بنرها با احتمال مساوی در جایگاه های اول تا دوازدهم ظاهر می گردند. فلذا تمام این بنرها احتمال دیده شدن یکسانی دارند.

اجاره این بنرها بصورت ماهیانه بوده و هزینه ماهیانه آن بستگی به آمار بازدیدهای صفحات وب سایت لیسته دارد. در ابتدای هر ماه میلادی با افزایش و یا کاهش آمار بازدیدهای وب سایت لیسته نرخ اجاره این بنرها نیز بطور متناسب تغییر خواهند نمود.


بنر تبلیغاتی در ستون جانبی

بنرهای ستون جانبی بعد از دکمه های ستون جانبی می آیند و تعداد آن ها سی عدد است. ترتیب این بنرها بطور دوری-تصادفی تعیین می شود. به این ترتیب که هر گاه یک صفحه لیست مشاغل توسط کاربر دیده می شود، یک عدد بطور تصادفی بین 1 و 30 انتخاب می گردد. فرض کنید این عدد 14 باشد. در اینصورت بنر چهاردهم در بالاترین جایگاه نمایش داده می شود و بعد از آن بنرهای پانزدهم تا سی ام نمایش داده می شوند و سپس بنر اول تا سیزدهم نمایش داده می شوند. بدین ترتیب هر یک از بنرهای یکم تا سی ام شانس مساوی دارند تا در جایگاه اول یا جایگاه های دیگر قرار گیرند. اندازه بنرهای ستون جانبی 600×200 پیکسل است و نرخ اجاره آن ها یکسان است.


سفارش بنر تبلیغاتی در وب سایت لیسته

برای اطلاع از نرخ اجاره و همچنین سفارش بنر تبلیغاتی درخواست خود را از طریق صفحه ارتباط با وب سایت لیسته برای ما ارسال فرمائید:


نحوه نمایش بنرهای تبلیغاتی در موبایل و کامپیوتر

طراحی وب سایت لیسته بصورت ریسپانسیو صورت گرفته است. این بدان معناست که چینش و نمایش اجزاء هر صفحه در موبایل اندکی با نمایش در کامپیوتر متفاوت است. بدین ترتیب که هر صفحه از وب سایت لیسته از دو ستون اصلی و جانبی تشکیل شده است. مطابق تصویر زیر، در صفحه کامپیوتر این ستون ها در کنار هم دیده می شوند.

نحوه نمایش ستون های اصلی و جانبی وب سایت لیسته در صفحه کامپیوتر

ولی در موبایل ستون جانبی در پائین ستون اصلی دیده می شود. این طراحی باعث می شود که مطالب وب سایت لیسته در هر نوع دستگاه براحتی قابل مشاهده بوده و از اندازه مناسبی برخوردار باشند.

نحوه نمایش ستون های اصلی و جانبی وب سایت لیسته در صفحه موبایل

در راستای همین تفکیک ستون ها، در وب سایت لیسته دو نوع بنر تبلیغاتی وجود دارند که در بالا به شرح ویژگی های هر یک پرداختیم.


چند نکته مهم در مورد اجاره بنرهای تبلیغاتی در وب سایت لیسته

همانند ثبت نام در وب سایت لیسته، یکی از شروط انتشار بنر تبلیغاتی در وب سایت لیسته داشتن آدرس دقیق و شماره تلفن ثابت می باشد.

برای حفظ شان و جایگاه فن آورانه وب سایت لیسته، ما این حق را برای خود محفوظ می دانیم که در پذیرش بنر تبلیغاتی بصورت سلیقه ای تصمیم گیری نمائیم.

برای ابعاد بنرهای ستون اصلی و جانبی اندکی انعطاف پذیری لحاظ شده است. به این ترتیب که ارتفاع بنر تا 100% قابل افزایش است. و البته به تناسب نرخ اجاره آن ها نیز افرایش پیدا می کند. برای مثال فرض کنید بنر متقاضی در ابعاد 1000×240 باشد. یعنی ارتفاع آن نسبت به حالت استاندارد 20% بیشتر است. در نتیجه نرخ اجاره آن نیز 20% اضافه محاسبه می گردد. لازم به ذکر است که پهنای افقی بنرهای تبلیغاتی بدلیل قالب صفحات غیر قابل تغییر می باشد.

از آنجائیکه تصاویر متحرک باعث تشتت خاطر کاربران و مراجعان وب سایت لیسته می گردد و نهایتاً جایگاه وب سایت لیسته را پائین می آورد، از پذیرش تصاویر متحرک معذوریم. لذا تنها فرمت مورد قبول برای تصاویر فایل jpg می باشد.

طراحی بنر تبلیغاتی به عهده متقاضی اجاره بنر تبلیغاتی است. در موارد خاص طراحی و اجرای بنر تبلیغاتی (در ازای اخذ اجرت طراحی) توسط وب سایت لیسته پذیرفته می شود.

تمامی قوانین و مقررات وب سایت لیسته بشرحی که در صفحه قوانین وب سایت لیسته آمده اند در مورد انتشار بنرهای تبلیغاتی نیز برقرار هستند. لذا از متقاضیان درخواست می گردد قبل از انتشار بنرتبلیغاتی در وب سایت لیسته این مقررات را مطالعه نموده و رعایت فرمایند.

برای انتشار بنر تبلیغاتی در موضوعاتی که نیاز به مجوز مراجع زیربط دارند، نظیر موضوعات پزشکی و دارویی، واحد صنفی سفارش دهنده بنر تبلیغاتی موظف است نسبت به اخذ مجوز و گنجاندن تصویر و یا شماره مجوز در بنر تبلیغاتی اقدام نماید.